Men’s league

                        SPRING 2022 MEN’S LEAGUE 

WELCOME TO THE 2022 MEN’S LEAGUE, START DATE SUNDAY APRIL 10TH

 2021 CHAMPION NAPOLI

SCHEDULE WEEK X1 / OCTOBER 2 / 2022 CONSOLATION  

TEAMSFIELDSTEAMSSCORES TEAMSSCORESREFEREES
SANFORD PARK, 47 MAIN ST, ENGLISHTOWNDOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537
BUCKS MILL PARK,
135 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
MM
8:00:00 AMCOLTS NECK #1CC OAXACA6VSJAGUARES CHIAPAS1
8:00:00 AMCOLTS NECK #2ATHL OLD BRIDGEVSDEP GUATEMALA
8:00:00 AMCOLTS NECK #3REAL XOCKI1VSNANCY FC4
8:00:00 AMENGLISHTOWNMANCHESTER3VSSERPICO UNITED0FORFEIT
8:00:00 AMDOORBROOK #1JUVENTUS FREEHOLD3VSLOBOS F.C0FORFEIT
10:00:00 AMCOLTS NECK #1S RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FC3VSDEP TEPE0FORFEIT
10:00:00 AMS RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FCVSDEP GUATEMALA
10:00:00 AMJUVENTUS FREEHOLDVSNANCY FC
10:00:00 AMJAGUARES CHIAPASVSS RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FC
TEAMSGPWDLGSGAG DIFPTS
MANCHESTER1181246172925
DEP GUATEMALA980144152924
LOBOS F.C116233028220
CC OAXACA1161438231519
NANCY FC1052338191917
JUVENTUS FREEHOLD1051432171516
DEP TEPE115153225716
S RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FC95043022815
JAGUARS CHIAPAS104241730-1310
ATHL OLD BRIDGE103162735-810
REAL XOCKI112092456-326
SERPICO UNITED110011784-770
TEAMSPLAYERSGOALS YELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDS
DEPORTIVO GUATEMALA#9 YEVIS GUTTIAREZ19
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA17
DEP TEPE#6 NEYMAR ALEX ALBARRON16
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA11

SCHEDULE WEEK X / SEPTEMBER 25 / 2022 CONSOLATION  +*

TIMEFIELDSTEAMSSCORES TEAMSSCORESREFFEREES
SANFORD PARK, 47 MAIN ST, ENGLISHTOWNDOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
MSAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AV
MBUCKS MILL PARK,
135 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
8:00:00 AMDOORBROOK #1DEP TEPE1VSATHL OLD BRIDGE0
8:00:00 AMENGLISHTOWNMANCHESTER8VSJAGUARS CHIAPAS0
8:00:00 AMCOLTS NECK #3DEP GUATEMALA2VSCC OAXACA1
8:00:00 AMCOLTS NECK #2JUVENTUS FREEHOLD12VSREAL XOCKI0
8:00:00 AMCOLTS NECK #1S RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FC2VSNANCY FC1
10:00:00 AMCOLTS NECK #1LOBOS F.C3VSSERPICO UNITED0
10:00:00 AMCOLTS NECK #2S RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FC1VSJUVENTUS FREEHOLD0
TEAMGPWDLGSGAG DIFFPTS
DEP GUATEMALA980144152924
MANCHESTER1071243172624
LOBOS F.C106223025520
CC OAXACA1051432221016
DEP TEPE1051440301016
NANCY FC942334181614
JUVENTUS FREEHOLD941427171013
S RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FC84042722512
JAGUARS CHIAPAS93151521-610
ATHL OLD BRIDGE103162735-810
REAL XOCKI102082352-296
SERPICO UNITED100010781-740
TEAMS PLAYERSGOALS YELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDSSUSPENSION
DEPORTIVO GUATEMALA#9 YEVIS GUTTIAREZ19GUATEMALA
#6
#10 GIOVANNI
#23
MARANATHA
#5 & #6
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA17CC OAXACA
#8 ARMANDO
#15 MORALESCHIAPAS
#7 VICTOR LOPEZ
DEP TEPE#6 NEYMAR ALEX ALBARRON16TEPE
#70 ARIEL CONTRERAS
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA11ATHLETICO OB
#9 BOLDONIS
JUVENTUS FREEHOLD
#8 ERASTO PEREZ
#15 BELMAN LOPEZSUSPENDED FOR LEAVING THE GAME.

SCHEDULE WEEK I SEPTEMBER 22ND /MAKE-UP GAME / 2022  

TIMEFIELDTEAMS SCORES TEAMS SCORESREFEREES
MM
8:00:00 PMMANALAPAN EDEP TEPE14VSSERPICO UNITED0

SCHEDULE WEEK IX / SEPTEMBER 18 / 2022 CONSOLATION  +*

TIMEFIELDTEAMS SCORESTEAMSSCORESREFFEREES
DOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
SANFORD PARK, 47 MAIN ST, ENGLISHTOWNMDOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537
SAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AV
MBUCKS MILL PARK,
135 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
8:00:00ENGLISHTOWN DEPTVO TEPE 8VS REAL XOCHI 1
8:00:00DOORBROOK #1C C. OAXACA 5VS LOBOS F.C 2
8:00:00COLTS NECK #1 ATHL OLD BRIDGE 3VSJAGUARES CHIAPAS1
8:00:00MANALAPAN BFC NANCY 4VS MANCHESTER 1
8:00:00COLTS NECK #2DEPTVO GUATEMALA6VSJUVENTUS FREEHOLD2
8:00:00SAYREVILLE TURF MARANATHA FC 11VSSERPICO UNITED1
TEAMSGPWDLGSGAG DIFFPTS
DEP GUATEMALA870142142821
MANCHESTER961235171819
LOBOS F.C95222725217
CC OAXACA951331201116
NANCY FC842233161714
DEP TEPE94143930913
JAGUARS CHIAPAS73131513210
JUVENTUS FREEHOLD73131716110
ATHL OLD BRIDGE93152734-710
S RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FC7304242139
REAL XOCKI92072340-176
SERPICO UNITED9
009778-710
94143930913
TEAMSPLAYERSSCORES YELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDSSUSPENSION
DEPORTIVO GUATEMALA#9 YEVIS GUTTIAREZ19DEP TEPE
#7 JUAN AMADOR
ANDERSON CHOLLA
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA13REAL XOCKI
#7 KEVIN NESTOR
#5 DONALD FLORES
#21 MARCO MARTINEZ
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA11ATHLETICO OB
#3 JUAN BENAVIDES
DEP TEPENEYMAR10MARANATHA
#4
#12
JAGUARES CHIAPAS#7 TITO LOPEZ
5 YELLOW CARD
SUSPENDED FOR 5 YELLOW CARDS

SCHEDULE WEEK XI / OCTOBER 9 / 2022 CONSOLATION  

TIMESFIELDS TEAMS SCORES  TEAMS SCORESREFFEREES
MM
8:00:00 AMMANCHESTERVSREAL XOCKI
8:00:00 AMLOBOS F.CVSATHL OLD BRIDGE
8:00:00 AMS RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FCVSDEP GUATEMALA
8:00:00 AMCC OAXACAVSNANCY FC
10:00:00 AMJUVENTUS FREEHOLDVSJAGUARES CHIAPAS
10:00:00 AMSERPICO UNITEDVSDEP TEPE
TEAMSGPWDLGSGAG DIFPTS
TEAMSPLAYERSGOALS YELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDS
DEPORTIVO GUATEMALA#9 YEVIS GUTTIAREZ19
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA17
DEP TEPE#6 NEYMAR ALEX ALBARRON16
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA11

SCHEDULE WEEK II SEPTEMBER 15TH /MAKE-UP GAMES / 2022  

TIMEFIELDTEAMS SCORESTEAMSSCORESREFEREES
MM
8:00:00 PMMANALAPAN BDEP TEPE3VSJAGUARES CHIAPAS1

SCHEDULE WEEK VIII / SEPTEMBER 11 / 2022 CONSOLATION  +*

TIMEFIELDTEAMSSCORES TEAMSSCORESREFEREE
DOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
SANFORD PARK, 47 MAIN ST, ENGLISHTOWNMSAYREVILLEM
8:00:00DOORBROOK #3DEPORTIVO TEPE1VSDEPORTIVO GUATEMALA4
8:00:00ENGLISHTOWNCC OAXACA2VSJUVENTUS FREEHOLD3
8:00:00MANALAPAN HATHLETICO OLD BRIDGE1VSMANCHESTER9
8:00:00SAYREVILLEREAL XOCHI3VSMARANATHA FC5
10:00:00DOORBROOK #3JAGUARES CHIAPAS0VSLOBOS FC0
10:00:00MANALAPAN HSERPICO FC0VSFC NANCY8
TEAMSGPWDLGSGAF DIFPTS
MANCHESTER861134132119
DEP GUATEMALA760136122418
LOBOS F.C85212520517
NANCY FC842233161714
CC OAXACA84132618813
JUVENTUS FREEHOLD63121510510
JAGUARS CHIAPAS7
3131513210
ATHL OLD BRIDGE82152433-97
DEP TEPE72141729-127
S RIVER FC/ MATAWAN/ MARANATHA FC62041320-76
REAL XOCKI82062232-106
SERPICO UNITED7007653-470
TEAM NAME PLAYER NAMEGOALS YELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDS
DEPORTIVO GUATEMALA#9 YEVIS GUTTIAREZ15JUVENTUS #5 OSAKA
#10
GUATEMALA
#24 LUIS GUSMAN
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA13MARANATHA #4 JULES
#9 SHERRY
#11 ELANLLA
TEPE
#4 ANDERSON CHICOLA
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA9ERAL XOCHI
#2 JOSE
#7 ANGEL
REAL XOCKI#7 KEVIN8

SCHEDULE WEEK VII / SEPTEMBER 4 / 2022 CONSOLATION  +*

TIMEFIELDSTEAMS SCORESTEAMSSCORESREFEREES
BUCKS MILL PARK,
135 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
SANFORD PARK, 47 MAIN ST, ENGLISHTOWNMM
8:00:00 AMCOLTS NECK #3MANCHESTER3VSDEPORTIVO MATAWAN 0
8:00:00 AMCOLTS NECK #1REAL XOCHI 1VSDEPORTIVO GUATEMALA8
8:00:00 AMENGLISHTOWNATHLETICO OLD BRIDGE 0VSCC OAXACA3
8:00:00 AMCOLTS NECK #2LOBOS FC 5VSDEPORTIVO TEPE5
10:00:00 AMCOLTS NECK #2FC NANCY 2VSJAGUARES CHIAPAS1
10:00:00 AMCOLTS NECK #3JUVENTUS FREEHOLD 5VSSERPICO UNITED0
8:00:00 PMSAYREVILLE TURFJUVENTUS FREEHOLD0VSJAGUARES CHIAPAS3MAKE-UP
TEAMSGPWDLGSGAG DIFPTS
MANCHESTER751125121316
LOBOS F.C75112520516
DEP GUATEMALA650132112115
CC OAXACA74122415913
NANCY FC73222516911
JAGUARS CHIAPAS5302141049
JUVENTUS FREEHOLD521212847
ATHL OLD BRIDGE72142324-17
REAL XOCKI72051927-86
DEP TEPE51131324-94
DEP SOUTH RIVER FC/ MATAWAN5104817-93
SERPICO UNITED6006645-390
TEAMSPLAYERSGOALS  
DEPORTIVO GUATEMALAYEVIS GUTTIAREZ15
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA8
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA7

SCHEDULE WEEK I, II & III SEPTEMBER 5TH /MAKE-UP GAMES / 2022  

TIMEFIELDTEAMSSCORES TEAMSSCORES 
MM
8:00:00 AMDEPTVO GUATEMALAVSDEPTVO MATAWAN
8:00:00 PMSAYREVILLE TURFJAGUARES CHIAPAS3VSJUVENTUS FREEHOLD0

SCHEDULE WEEK I, II & III JULY 24, 31 & AUGUST  7TH /MAKE-UP GAMES / 2022  

TIMEFIELDSTEAMS SCORESTEAMSSCORES 
MM
8:00:00DEPTVO GUATEMALA
V/SMARANATHA FC
8:00:00MANALAPAN ESERPICO UNITED 0V/SDEPTVO TEPE 14PLAYED ON 9/15
8:00:00MANALAPAN B JAGUARES CHIAPAS 1V/S DEPTVO TEPE 3
8:00:00 PMSAYREVILLE COMPLEX TURF JAGUARES CHIAPAS 3V/SJUVENTUS FREEHOLD 0PLAYED ON 9/5
8:00:00 JAGUARES CHIAPAS V/SMARANATHA FC
10:00:00COLTS NECK #2MARANATHA FC 1V/SJUVENTUS FREEHOLD 0PLAYED ON 9/25
FC NANCY V/SJUVENTUS FREEHOLD

SCHEDULE WEEK VI / AUGUST 28 / 2022 CONSOLATION  

TIMEFIELDSTEAMSSCORES TEAMSSCORESREFS
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
BUCKS MILL PARK,
135 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
M SAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AV
MSANFORD PARK, 47 MAIN ST, ENGLISHTOWN
8:00:00SAYREVILLE TURFREAL XOCKI9VSSERPICO UNITED1
8:00:00MANALAPAN EJAGUARS CHIAPAS3VSDEPORTIVO GUATEMALA7
8:00:00COLTS NECK #3DEPORTIVO TEPE3VSJUVENTUS FREEHOLD1
8:00:00ENGLISHTOWNDEPORTIVO SOUTH RIVER0VSATHLETICO OLD BRIDGE3FORFEIT
8:00:00COLTS NECK #2MANCHESTER4VSCC OAXACA2
10:00:00SAYREVILLE TURFFC NANCY3VSFC LOBOS4
TEAMSGPWDLGSGAG DIFPTS
LOBOS F.C65012015515
MANCHESTER641122121013
DEP GUATEMALA540124101412
CC OAXACA63122115610
NANCY FC6222231588
ATHL OLD BRIDGE6213232127
JAGUARS CHIAPAS320110826
REAL XOCKI62041819-16
JUVENTUS FREEHOLD31117524
DEP SOUTH RIVER FC4103814-63
DEP TEPE4103819-113
SERPICO UNITED5005641-350
TEAMSPLAYERSGOALSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDS    
DEPORTIVO GUATEMALA8
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA8
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA7
REAL XOCHI#7 KEVIN7
NANCY FC#13 MUSED MOHAMED5
REAL XOCHI#10 EFRAIN3

SCHEDULE WEEK V / AUGUST 21 / 2022 CONSOLATION  

TIMEFIELDTEAMSSCORES TEAMSSCORESREF
MM
8:00:00 AMENGLISHTOWNFC NANCY 1GUATEMALA3
8:00:00 AMMANALAPAN HMANCHESTER1JUVENTUS FREEHOLD1
8:00:00 AMMANALAPAN ECC OAXACA3DEP TEPE1
8:00:00 AMSAYREVILLE TURFREAL XOCHI6ATHLETICO OLD BRIDGE3
10:00:00 AMENGLISHTOWNSERPICO UNITED0JAGUARS CHIAPAS3
10:00:00 AMSAYREVILLE TURFLOBOS FC6DEPORTIVO SOUTH RIVER5
TEAMSGPWDLGSGAG DIFPTS
LOBOS F.C54011612412
CC OAXACA53111910910
MANCHESTER53011810810
DEP GUATEMALA4301177109
NANCY FC5221201198
JAGUARS CHIAPAS22007166
JUVENTUS FREEHOLD21106244
ATHL OLD BRIDGE5113201824
DEP SOUTH RIVER FC3102811-33
REAL XOCHI5104918-93
DEP TEPE3003518-130
SERPICO UNITED4004532-270
TEAMSPLAYERSGOALSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDS    
DEPORTIVO GUATEMALAYEVIS GUTTIAREZ8
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA8
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA7

SCHEDULE WEEK IV / AUGUST  14 / 2022 CONSOLATION  

TIMEFEILDSTEAMSSCORES TEAMSSCORESREF
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
BUCKS MILL PARK,
135 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
MSAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AV
SANFORD PARK, 39 MAIN ST, ENGLISHTOWNM
8:00:00 AMENGLISHTOWNMANCHESTER3VSFC LOBOS4
8:00:00 AMMANALAPAN BDEPORTIVO TEPE2VSFC NANCY10
8:00:00 AMMANALAPAN EJAGUARES DE CHIAPAS4VSREAL XOCHI1
8:00:00 AMCOLTS NECK #3DEPORTIVO GUATEMALA11VSSERPICO UNITED1
8:00:00 AMSAYREVILLE DEPORTIVO SOUTH RIVER3VSCC OAXACA2
8:00:00 AMCOLTS NECK #1ATHLETICO OLD BRIDGE1VSJUVENTUS FREEHOLD5
TEAMSGPWDLGSGAG DIFPTS
MANCHESTER430117989
LOBOS F.C430110729
NANCY FC4220198118
CC OAXACA421116977
ATHL OLD BRIDGE4112171256
DEP GUATEMALA320114686
JUVENTUS FREEHOLD11005143
DEP SOUTH RIVER FC210135-23
REAL XOCHI4103611-53
JAGUARS CHIAPAS100114-30
DEP TEPE2002415-110
SERPICO3003529-250
TEAMSPLAYERSGOALSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDS    
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA7
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA5
DEPORTIVO GUATEMALA#9 YEVIS GUTTIAREZ5
NANCY FC#13 MUSED MOHAMED5
DEPORTIVO GUATEMALA#254
CC OAXACA#11 POLI3
NANCY FC#7 SULLEY3

SCHEDULE WEEK XVIII / AUGUST  07 / 2022 FINAL

FREEHOLD UNITED CHAMPION

TIMEFIELDTEAMSSCORES TEAMSSCORESREFEREES
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
MM
8:00;00 AMMANALAPAN BDEPORTIVO TEPE3VSFC LACOSTA03RD & 4TH PLACE
10:00;00 AMMANALAPAN ANAPOLI FC2VSFREEHILD UNITED4FREEHOLD U CHAMPIONSHIP

SCHEDULE WEEK III / AUGUST  07 / 2022 CONSOLATION  

TIMEFIELDTEAMSSCORES TEAMSSCORESREFEREES
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
BUCKS MILL PARK,
135 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
MSAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AV
SANFORD PARK, 39 MAIN ST, ENGLISHTOWNM
8:00:00 AMMANALAPAN BDEPORTIVO TEPE2VSMANCHESTER5POSTPONED
8:00:00 AMMANALAPAN ELOBOS FC0DEPORTIVO GUATEMALA2
8:00:00 AMENGLISHTOWNREAL XOCHI0CC OAXACA3
8:00:00 AMSAYREVILLENANCY FC3SOUTH RIVER FC0
8:00:00 AMCOLTS NECK #2SERPICO UNITED2ATHLETICO OLD BRIDGE12
TEAMSGPWDLGSGAG DIFPTS
MANCHESTER330014599
CC OAXACA321013677
LOBOS F.C32016426
NANCY FC31209634
ATHL OLD BRIDGE312116795
DEP GUATEMALA210135-23
SOUTH RIVER FC100103-140
JARGUARS CHIAPAS00000000
DEPORTIVO TEPE00000000
JUVENTUS00000000
REAL XOCHI3003210-80
SERPICO UNITED2002418-140
TEAMSPLAYERSGOALSYELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARD
ATHL OLD BRIDGE#7 ISAIAS GARCIA7
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA5
ATHL OLD BRIDGE#58 SILVANO ISAIAS4
LOBOS F.C#193
NANCY FC#13 MUSED MOHAMED3
CC OAXACA#11 POLI3
CC OAXACA#9 HENRIQUE VAZQUEZ3
MANCHESTER#113
ATHL OLD BRIDGE#00 PACHECO3
MANCHESTER#12 JAIRE CHIRA2
MANCHESTER#17 URIEL ESPINOSA2

SCHEDULE WEEK II / JULY 31 / 2022 CONSOLATION  

TEAMSFIELDSTEAMS SCORESTEAMSSCORESREFS
MM
8:00:00 AMSAYREVILLE COMPLEXFC NANCY2VSATHLETICO OLD BRIDGE2
8:00:00 AMMANALAPAN EMANCHESTER5VSGUATEMALA1
8:00:00 AMENGLISHTOWNLABOS FC3VSREAL XOCHIS0
8:00:00 AMCOLTS NECK #2SERPICO UNITED2VSCC OAXACA6
8:00:00 AM
TEAMSGPWDLGAGSG DIFPTS
MANCHESTER22009366
LOBOS F.C22006246
CC OAXACA211010644
NANCY FC20206602
ATHL OLD BRIDGE201145-11
SOUTH RIVER FC00000000
DEPORTIVO TEPE00000000
DEP GUATEMALA100115-40
SERPICO100126-40
REAL XACHI200227-50
TEAMSPLAYERSGOALS YELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDS
MANCHESTER#7 MIGUEL TAPIA3
LOBOS FC#19

SCHEDULE WEEK XVII /SUNDAY JULY 31 / 2022 SEMI  FINAL

TIMEFIELD GOALSTEAMS GOALSREFEREE
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
MM
8:00;00 AMMANALAPAN HFC NAPOLI 1 DEPORTIVO TEPE 1
8:00;00 AMMANALAPAN BFC LACOSTA 1 FREEHOLD UNITED 4

SCHEDULE WEEK XVI / SUNDAY JULY 24 / 2022 SEMI FINAL

TIMESFIELDS GOALSTEAMS GOALSREFEREES
M M
8:00:00 MANALAPAN HFREEHOLD UNITED 2VS FC LACOSTA 2
8:00:00 MANALAPAN BDEPORTIVO TEPE 1 VS FC NAPOLI 5

SCHEDULE WEEK I / JULY 24/ 2021 CONSOLATION  

T1MEFIELDSTEAMS  TEAMS REFEREES 
BUCKS MILL PARK,
135 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
MM
8:00:00 AM COLTS NECK #2ATHL OLD BRIDGE 2VS LOBOS F.C3
8:00:00 AM COLTS NECK #3CC OAXACA 4VS NANCY FC 4
8:00:00 AMENGLISHTOWNMANCHESTER4VSREAL XOCHIS2
8:00:00 AMARSENAL FCVSPLATENSE
TEAMSGPWDLGFGAGDPTS
MANCHESTER 1 1 0 0 4 2 2 3
LOBOS F.C 1 1 0 0 3 2 1 3
NANCY FC 1 01 04 4 0 1
CC OAXACA1 0 1 0 4 4 0 1
ATHL OLD BRIDGE100123-10
REAL XOCHIS100024-20
SERPICO
GUATEMALA
TEAMSPLAYERSGOALSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSYELLOW CARDSRED CARDS 
MANCHESTERTAPIA3
LOBOS FC#192
REAL XOCHI#23 & #27

SCHEDULE WEEK XV /SUNDAY JULY 17 / 2022 QUARTER  FINAL 

TIMEFIELDGOALSTEAMSGOALSREFEREES
MSAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AVE
M BUCKS MILL PARK,
137 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
8:00:00 AMCOLTS NECK #2 DEPORTIVO VENUS 1V/S F.C. NAPOLI 2
8:00:00 AMCOLTS NECK #3 DEPTVO GUATEMALA 2V/S FREEHOLD UNITED 6
10:00:00 AMCOLTS NECK #3 NANCY FC 1V/SFC LACOSTA 6
10:00:00 AMCOLTS NECK #2 DEPORTIVO TEPE 0V/S ARSENAL FC 1

SCHEDULE WEEK XIV / SUNDAY JULY 10 / 2022 PLAYOFFS QUATER FINALS

TIMEFIELDGOALSTEAMGOALSREFEREES
LACOSTA, BEST DEFENSE#9 YEVIS GUTIERRES
BEST GOALSCORER
MSANFORD PARK, 39 MAIN ST, ENGLISHTOWN SAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AVE
BUCKS MILL PARK,
137 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
8:00:00 AM FC LACOSTA 3V/S NANCY FC 2
8:00:00 AM COLTS NECK #1F.C. NAPOLI 4V/S DEPORTIVO VENUS 1
8:00:00 AM COLTS NECK #2ARSENAL FC 0V/S DEPORTIVO TEPE 3
8:00:00 AM COLTS NECK #2 FREEHOLD UNITED 4V/S 1

SCHEDULE WEEK XIII / SUNDAY JULY 3 / 2022  

TEAMSFIELDFIELDGOALSTEAMSFIELDGOALSFIELD
DOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537.
COLTS NECK
BUCKS MILL PARK,
137 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
MSAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AVE
M
SANFORD PARK, 39 MAIN ST, ENGLISHTOWN
8:00COLTS NECK #3 MAZALTEPEC0VSDEPORTIVO VENUS 2
8:00ENGLISHTOWN DEPTVO GUATEMALA6VSCC OAXACA 4
8:00 AMSAYREVILLE TURFMANCHESTER/ ENGLISH7VS ATHL OLD BRIDGE1
8:00 AMCOLTS NECK #1DEPORTIVO TEPE1VSFREEHOLD UNITED1
8:00 AMCOLTS NECK #2 ARSENAL FC5VSF.C. NAPOLI4
10:00COLTS NECK #2NANCY FC4VSLOBOS F.C 3
10:00COLTS NECK #1SERPICO UNITED0VS FC LACOSTA3
TEAMSGPWDLGFGAGDPTS
FC LACOSTA 13 11 1 1 53 15 38 33
F.C. NAPOLI 13 9 2 2 44 20 24 29
DEPORTIVO TEPE138 3 2 44 21 23 27
FREEHOLD UNITED1381452 28 24 25
DEPORTIVO GUATEMALA13 8 0562622624
ARSENAL FC1371 5 59471222
DEPORTIVO VENUS1371544331122
NANCY FC1361 648331519
MANCHESTER/ ENGLISHTOWN135263730717
MAZALTEPEC135263629717
LOBOS FC134184948113
CC OAXACA134183150-1913
ATHLETICO OLD BRIDGE1310112164436
SERPICO UNITED13001371461390
TEAMSPLAYERSGOALS
GUATEMALA#9 YEVIS GUTIERRES34
ARSENAL FC#9 MIGUEL TAPIA26
FREEHOLD UNITED#19 RYAN BAILEY20
DEPORTIVO TEPE#80 NEYMAR19

SCHEDULE WEEK IV MAKE-UP GAME / WEDNESDAY JULY 6 / 2022

TIMEFIELDTEAMSSCORES TEAMSSCORESREF
MM
7:30 PMMAZALTEPEC0VSFREEHOLD U2
7:30FREEHOLD U1VSFC LACOSTA3

SCHEDULE WEEK IV MAKE-UP GAME / WEDNESDAY JUNE 29 / 2022

TIMEFIELDSTEAMSGOALSFIELDSTEAMSGOALSREFEREES
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
MM
7:30 PMMANALAPAN BFREEHOLD U6MAZALTEPEC2
7:30 PMMANALAPAN EMANCHESTER/
ENGLISHTOWN
2FC LACOSTA2

SCHEDULE WEEK XII / SUNDAY JUNE 26 / 2022`

TIMEFIELDGOALSTEAMSGOALSREFEREES
DOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537.
COLTS NECK
BUCKS MILL PARK,
137 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
M M SANFORD PARK, 39 MAIN ST, ENGLISHTOWN
8:00 AMCOLTS NECK #3 NAPOLI FC 3V/SCC OAXACA3
8:00 AM DOORBROOOK #1FC LACOSTA 5 V/S DEPORTIVO GUATEMAL;A3
8:00 AMCOLTS NECK #1 LOBOS FC 2V/SDEPORTIVO VENUS3
8:00 AM ENGLISHTOWN ATHLETICO OLD BRIDGE 0V/S NANCY FC3
8:00 AMCOLTS NECK #2 SERPICO UNITED0 V/S FREEHOLD UNITED15
10:00 AMCOLTS NECK #1CC OAXACA4 V/S LOBOS FC2
10:00 AM DOORBROOOK #1 MANCHESTER/ ENGLISHTOWN4 V/S ARSENAL FC5
8:00 AM SAYREVILLE TURF DEPORTIVO TEPE0 V/S MAZALTEPC0
TEAMGPWDLGFGAG DIFPOINTS
FC LACOSTA1090147143327
F.C. NAPOLI11 82240152526
DEPORTIVO TEPE1283243202326
DEPORTIVO GUATEMALA1270556322421
ARSENAL FC1261554431119
DEPORTIVO VENUS126154233919
FREEHOLD UNITED1060448222618
MAZALTEPEC1052336251117
NANCY FC12
51644301416
LOBOS FC124174644213
MANCHESTER/ ENGLISHTOWN114153029113
CC OAXACA11
3172744-1710
ATHLETICO OLD BRIDGE1110102057-373
SERPICO UNITED1100117143-1360
TEAMSPLAYERSGOALS
GUATEMALA#9 YEVIS GUTIERRES29
ARSENAL FC #9 MIGUEL TAPIA24
FREEHOLD UNITED #19 RYAN BAILEY20
DEPORTIVO TEPE #80 NEYMAR18
NAPOLI FC#9 BRANDON DELEON13

SCHEDULE WEEK IX MAKE-UP GAME / WEDNESDAY JUNE 22 / 2022

TIMEFIELDFIELDTEAMSFIELD TEAMSREFEREES
MM
9:00 PMSAYREVILLE TURFMAZALTEPEC8VSGUATEMALA2

SCHEDULE WEEK IX MAKE-UP GAMES / THURSDAY JUNE 23 / 2022

 FIELDFIELDTEAMS FIELDTEAMS 
MM
7:30MANALAPAN FIELD BDEPORTIVO TEPE2VSDEPORTIVO VENUS1
9:00 PMSAYREVILLE TURFFREEHOLD UVSFC LACOSTACANCELED

SCHEDULE WEEK XI / SUNDAY JUNE 19 / 2022  

TIMEFIELDGOALSTEAMSGOALSREFEREES
MM
10;00 AMENGLISHTOWN CC OAXACA 7V/SSERPICO UNITED 2
8;00 AM SAYREVILLE TURF LOBOS FC 10V/SATHLETICO OLD BRIDGE2
8;00 AMENGLISHTOWN DEPORTIVO VENUS 1V/S FC LACOSTA 2
8:00 AMDOORBROOK #1FREEHOLD UNITED3V/S NAPOLI FC 0FORFET
10;00 AMDOORBROOK #3 DEPORTIVO TEPE1 V/SDEPORTIVO GUATEMAL;A4
10;00 AM DOORBROOK #1MAZALTEPC10V/S ARSENAL F.C.5
10;00 AMDOORBROOK #3 NANCY FC0V/SMANCHESTER/ ENGLISHTOWN1
TEAMSGPWDLGFGAGDIFPOINTS
F.C. NAPOLI1081137122525
DEPORTIVO TEPE1181243202325
FC LACOSTA98

0142113122
DEPORTIVO GUATEMALA1170453
272621
MAZALTEPEC951336251116
ARSENAL FC1151549391016
DEPORTIVO VENUS115153931816
FREEHOLD UNITED850333221115
NANCY FC1141541301113
LOBOS FC1041342375 13
MANCHESTER/ ENGLISHTOWN941
52624213
CC OAXACA92072039-196
ATHLETICO OLD BRIDGE101092054-343
SERPICO UNITED1000107128-1210
TEAMSPLAYERSGOALS
GUATEMALA#9 YEVIS GUTIERRES27
ARSENAL FC#9 MIGUEL TAPIA21
FREEHOLD UNITED#19 RYAN BAILEY20
DEPORTIVO TEPE#80 NEYMAR18
NAPOLI FC#9 BRANDON DELEON13
NANCY FC#7 SULLY MASSAQUOI 12

SCHEDULE WEEK X / SUNDAY JUNE 12 / 2022 

TEAMSGPWDLGFGAGDPTS
F.C. NAPOLI 9 8 1 0 37 9 28 25
DEPORTIVO TEPE 9 7 1 1 4015 25 22
FC LACOSTA 8 7 0 1 40 10 30 21`
DEPORTIVO GUATEMALA 9 6 0 347 18 29 18
ARSENAL FC 10 514 42 2814 16
DEPORTIVO VENUS9 51 3 37 27 10 16
NANCY 104 1541291213
FREEHOLD UNITED 7403 30 22 8 10
MANCHESTER/ ENGLISHTOWN 93 1 5 25 24 110
MAZALTEPEC 731 31818010
LOBOS FC93133235-310
CC OAXACA81071337-243
ATHLETICO OLD BRIDGE9 1081844-263
SERPICO UNITED90095121-1160
TIMEFIELDFIELDGOALSTEAMSFIELDGOALSFIELD
DOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537.
COLTS NECK
BUCKS MILL PARK,
137 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
MSAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AVE
MSANFORD PARK, 39 MAIN ST, ENGLISHTOWN
8:00:00 AM MANALAPAN B SERPICO UNITED V/S ATHLETICO OLD BRIDGE
8:00:00 AM DOORBROOK #1 DEPTVO GUATEMALA V/S MAZALTEPEC
8:00:00 AMCOLTS NECK #3 DEPORTIVO VENUS DEPORTIVO TEPE
8:00:00 AM COLTS NECK #1CC OAXACA 2V/S MANCHESTER/ ENGLISHTOWN 1
10:00:00 AM DOORBROOK #1FREEHOLD UNITED3V/S ARSENAL F.C.5
10:00:00 AMMANALAPAN B F.C. NAPOLI4V/S NANCY FC 1
10:00:00 AMCOLTS NECK #1 LOBOS F.CV/SFC LACOSTA
TEAMSPLAYERSGOALS
GUATEMALA #9 YEVIS GUTIERRES 23
FREEHOLD UNITED #19 RYAN BAILEY 20
ARSENAL FC #9 MIGUEL TAPIA 18
DEPORTIVO TEPE#80 NEYMAR18
NAPOLI FC#9 BRANDON DELEON13
NANCY FC#7 SULLY MASSAQUOI12

SCHEDULE WEEK X MAKE-UP GAMES / THURSDAY JUNE 16 / 2022

TEAMSFIELDTEAMSGOALSTEAMSFIELDGOALSREFEREES
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
MM
8:00 PMMANALAPAN EFC LOBOS2VSFC LACOSTA10

SCHEDULE FOR MAKE-UP GAME / JUNE MAKE-UPS / 2022

TIMEFIELDFIELDGOALSTEAMSFIELDGOALSREFEREES
SAYREVILLE COMPLEX TURF
4441
MM
SAYREVILLE COMPLEX TURFCC OAXACAVSLOBOS F.CMAKE-UP GAME
CC OAXACAF.C. NAPOLI
FREEHOLD UNITEDMAZALTEPEC
MAZALTEPEC DEPTVO GUATEMALA
FC LACOSTAFREEHOLD UNITED
DEPORTIVO VENUS DEPTVO TEPE
ATHL OLD BRIDGESERPICO UNITED

SCHEDULE WEEK III MAKE-UP GAMES / THURSDAY JUNE 9 / 2022

TIMESFIELDGOALSTEAMSGOALSREFS
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
MM
7:30 PMMANALAPAN BMAZALTEPEC1VSF.C LACOSTA5
7:30 PMMANALAPAN E MANCHESTER/ ENGLISHTOWN3VSFREEHOLD UNITED0

SCHEDULE WEEK IX / SUNDAY JUNE 5 / 2022

TIMEFIELDFIELD GOALSTEAMSFIELDGOALSREFEREES
DOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537.
COLTS NECK
BUCKS MILL PARK,
137 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
SANFORD PARK, 39 MAIN ST, ENGLISHTOWNMSAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AVE
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
M
8:00:00 AMDOORBROOK #3 ATHLETICO OLD BRIDGE 0V/SFC LACOSTA10
8:00:00 AMDOORBROOK #1 DEPORTIVO VENUS 2V/S DEPTVO GUATEMALA7
8:00:00 AMSAYREVILLE TURF DEPORTIVO TEPE 1V/S F.C. NAPOLI1
8:00:00 AMCOLTS NECK #1CC OAXACA 2VS MAZALTEPEC4
10:00:00 AMDOORBROOK #3 ARSENAL F.C.3V/S NANCY FC 2
10:00:00 AMCOLTS NECK #1 LOBOS F.C2V/SFREEHOLD UNITED6
10:00:00 AMDOORBROOK #1 SERPICO UNITED1V/SMANCHESTER/ ENGLISHTOWN16
TEAMSGPWDLGFGAGDPTS
F.C. NAPOLI 8 7 1 0 33 8 25 22
DEPORTIVO TEPE 9 7 1 1 40 15 25 22
DEPORTIVO GUATEMALA 9 6 0 3 47 18 29 18
DEPORTIVO VENUS 95 1 3 3727 10 16
FC LACOSTA 6 5 0 1 25 7 18 15
NANCY FC 9 4 1 4 40 25 15 13
ARSENAL FC 8 4 1 4 39 27 12 13
FREEHOLD UNITED 5 4 0 1 27 14 13 10
LOBOS FC 8 3 1 4 30 25 5 10
MAZALTEPEC 6 3 1 2 17 13 4 10
MANCHESTER/ ENGLISHTOWN72142122-17
ATHLETICO OLD BRIDGE91081844-263
CC OAXACA70071136-250
SERPICO UNITED90095121-1160
TEAMSPLAYERSGOALS
GUATEMALA #9 YEVIS GUTIERRES 23
FREEHOLD UNITED#19 RYAN BAILEY
TRANSFERED
20
DEPORTIVO TEPE #6 NEYMAR18
ARSENAL FC #9 MIGUEL TAPIA17
NANCY FC#7 SULLY MASSAQUOI12
NAPOLI FC#9 BRANDON DELEON11

SCHEDULE WEEK I, II, III & IV / MONDAY MAY 30 / 2022 MAKE-UP GAMES

TIMEFIELDTEAMSREFEREES
MM
9:00 AMCOLTS NECK FIELD #1MAZALTEPEC1VSMANCHESTER/ ENGLISHTOWN1
TIMEFIELDFIELDGOALSTEAMSFIELDGOALSREFEREES
DOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537.
COLTS NECK
BUCKS MILL PARK,
137 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
MANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
M SAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AVE
M
8:00:00 AMCOLTS NECK #3 SERPICO UNITED 1V/S DEPORTIVO VENUS15
800:00 AMDOORBROOK PARK #2 F.C. NAPOLI 4V/SF.C. LACOSTA0
8:00:00 AMCOLTS NECK #1 ARSENAL F.C. 6V/S ATHLETICO OLD BRIDGE3
8:00:00 AMDOORBROOK PARK #1 DEPTVO GUATEMALA 4V/SFREEHOLD UNITED6
10:00:00 AMDOORBROOK PARK #1 MAZALTEPEC 0V/SNANCY FC3FORFEIT
10:00:00 AMDOORBROOK PARK #2MANCHESTER/ ENGLISHTOWN0V/S DEPORTIVO TEPE4
LOBOS F.CV/S CC OAXACAPOSTPONED
TEAMSGPWDLGFGAGDPTS
NAPOLI FC 7 7 0 0 32 7 25 21
DEPORTIVO TEPE 8 7 0 1 39 14 25 21
DEPORTIVO VENUS 8 512 35 20 15 16
GUATEMALA 8 5 0 3 4016 24 15
FC LACOSTA 5 4 0 1 15 7 812
NANCY FC 8 3 1 3 35 22 13 10
ARSENAL FC 8 3 1 4 36 251110
LOBOS FC 7 31 3 28 19 9 10
FREEHOLD UNITED4 3 0 1 21 12 9 9
MAZALTEPEC3 2 0 1 12 7 5 6
MANCHESTER/ ENGLISHTOWN5104420-163
ATHLETICO OLD BRIDGE81071834-163
CC OAXACA6006932-230
SERPICO UNITED80084105-1010
TEAMSPLAYERSGOALS
GUATEMALA #9 YEVIS GUTUERRES 19
DEPORTIVO TEPE #6 NEYMAR18
ARSENAL FC #9 MIGUEL TAPIA16
DEPVO VENUS #9 RYAN BAILEY15
NANCY FC#7 SULLY MASSAQUOI12
NAPOLI FC#9 BRANDON DELEON10

SCHEDULE WEEK VIII /SUNDAY MAY 29 / 2022

TEAMSGPWDLGFGAGDPTS
NANCY FC
PLATENSE FC
SERPICO UNITED

SCHEDULE WEEK I, II, III & IV / THURSDAY MAY 26 / 2022 MAKE-UP GAMES

TIMEFIELDTEAMSREFEREES 
SAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDEN AVE
M M
9:15 PMSAYREVILLE TURF
MANCHESTER/ENGLISHTOWN0VSF.C. LACOSTA2
FREEHOLD UNITEDVS MAZALTEPEC
F.C. LACOSTAVSFREEHOLD UNITED
CC OAXACAVS LOBOS F.C
F.C. NAPOLIVS CC OAXACA

SCHEDULE WEEK VII / SUNDAY MAY 22 / 2022

TIMEFIELDTEAMSREFEREES
COLTS NECK PARK CLOSE THEIR FIELD. TEAMS WERE BLOCKING THE STREETMANALAPAN PARK
120 RT 522 & TAYLORS MILLS ROAD
MSANFORD PARK
39 MAIN ST, ENGLISHTOWN
SAYREVILLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AVE
M
9;15:00 PMSAYREVILLE TURFMANCHESTER/ ENGLISHTOWN2V/S DEPORTIVO VENUS1PRE-PLAY, THURSDAY MAY 19TH
8:15:00 AM MANALAPAN FIELD E ATHLETICO OLD BRIDGE2V/SFREEHOLD UNITED5
8:15:00 AM ENGLISHTOWN ARSENAL F.C.1V/SDEPTVO GUATEMALA3
10:00:00 AM ENGLISHTOWNSERPICO UNITED1V/S MAZALTEPEC7
10:15:00 AM MANALAPAN FIELD E LOBOS F.C1V/S F.C. NAPOLI5
8:00:00 AMWEST FRONT ST DEPORTIVO TEPE3V/SF.C. LACOSTA5
12:00:00 PMSAYREVILLE TURF CC OAXACA2V/S NANCY FC6
V/S
TEAMSGPWDLGFGAGDPTS
NAPOLI FC 6 6 0 0 28 721 18
DEPORTIVO TEPE 7 60 1 34 1420 18
GUATEMALA 7 5 0 2 36 112515
DEPORTIVO VENUS 7 4 1 2 20 19113
NANCY FC 7 3 1 3 35 221310
LOBOS FC 7 3 1 3 28 19910
FC LACOSTA 3 30 ,0 13 3 109
ARSENAL FC 7 2 14 302287
FREEHOLD UNITED 3 2 0 1 15 8 76
MAZALTEPEC 3 2 0 1 12 7-56
MANCHESTER/ ENGLISHTOWN3102413-93
ATHLETICO OLD BRIDGE71061528-133
CC OAXACA6006932-230
SERPICO UNITED7007390870
TEAMSPLAYERSGOALS
DEPORTIVO TEPE #6 NEYMAR 18
GUATEMALA #9 YEVIS GUTUERRES 15
ARSENAL FC #9 MIGUEL TAPIA 12
DEP TVO VENUS #9 RYAN BAILEY 11
NANCY FC #7 SULLY MASSAQUOI 10
NAPOLI FC #9 BRANDON DELEON 9

SCHEDULE WEEK VI / SUNDAY MAY 15 / 2022

TIMEFIELDTEAMSREFEREES
BUCKS MILL PARK,
137 BUCKS MILL RD, COLTS NECK
MDOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537.
COLTS NECK
MSANFORD PARK, 39 MAIN ST, ENGLISHTOWN
8:15:00 AMENGLISHTOWNMAZALTEPEC4V/SATHLETICO OLD BRIDGE2
8:15:00 AMCOLTS NECK #1NAPOLI FC5V/SDEPTVO VENUS2
8:15:00 AMCOLTS NECK #3DEPTVO GUATEMALA9V/SMANCHESTER/ ENGLISHTOWN2
8:15:00 AMDOORBROOK #1FREEHOLD UNITED10V/SNANCY FC3
8:15:00 AMDOORBROOK #3SERPICO UNITED1V/S LOBOS FC15
10:00:00 AMCOLTS NECK #3 DEPTVO TEPE5V/S ARSENAL FC1
10:00:00 AMCOLTS NECK #1 CC OAXACA0V/SLACOSTA4
10:00:00 AMDOORBROOK #1SERPICO UNITED0V/SNANCY FC17
TEAMSGPWDLGFGAGDPTS
DEPORTIVO TEPE66003192218
NAPOLI FC55002361715
DEPORTIVO VENUS64111917213
GUATEMALA640233102312
LOBOS FC631227141310
ARSENAL FC62132919107
NANCY FC6213292097
DEP LACOSTA22008086
FREEHOLD UNITED210110643
MAZALTEPEC210156-13
ATHLETICO OLD BRIDGE61051323-103
MANCHESTER/ ENGLISHTOWN2002212-100
CC OAXACA5005823-150
SERPICO UNITED6006282-800
TEAMSPLAYERSGOALS
DEPORTIVO TEPE#6 NEYMAR16
GUATEMALA#9 YEVIS GUTUERRES14
ARSENAL FC#9 MIGUEL TAPIA11
DEPTVO VENUS#9 RYAN BAILEY11
NANCY FC#7 SULLY MASSAQUOI9
NAPOLI FC#9 BRANDON DELEON8
ARSENAL FC#6 MANUEL ROJAS6
NANCY FC #6 AKEX KEATING6

SCHEDULE WEEK V / SUNDAY MAY 8 / 2022

TIMEFIELDTEAMSREFEREES
BUCKS MILL PARK, 137 BUCKS MILL RD, COLTS NECK IS CLOSEDSAYREVULLE COMPLEX TURF
4441 BORDENTOWN AVE
OPEN
MDOORBROOK PARK
353 COUNTY RD 537
COLTS NECK
OPEN
MSANFORD PARK, 39 MAIN ST, ENGLISHTOWN OPEN
8:00:00 AMSAYREVILLE TURF F.C. NAPOLI4V/SMAZALTEPEC1
8:00:00 AMDOORBROOK #1 ATHLETICO OLD BRIDGE1V/S DEPTIVO GUATEMALA6
8:00:00 AMENGLISHTOWN DEPTVO VENUS3V/SFREEHOLD UNITED 0
9:45:00 AMENGLISHTOWNCC OAXACA2V/SDEPTIVO TEPE3
11:30:00 AMENGLISHTOWNMANCHESTER/ ENGLISHTOWN0V/S LOBOS FC 3FORFEIT
10:00:00 AMDOORBROOK #1 DEPTIVO LACOSTA4ARSENAL F.C.0
2:00:00 PMDOORBROOK #1NANCY FC SERPICO UNITEDPOSTPONED DUE TO FIELD AVAILABILITY
TEAMSGPWDLGFGAGDPTS
DEPORTIVO TEPE55002681815
DEP VENUS5410179813
NAPOLI FC44011841412
GUATEMALA5322248169
ARSENAL FC52122814147
LOBOS FC52121213-17
NANCY FC4112910-14
DEP LACOSTA11004043
ATHLETICO OLD BRIDGE11041119-83
MAZALTEPEC100114-30
FREEHOLD UNITED100103-30
MANCESTER/ ENGLISHTOWN100103-30
CC OAXACA5 005818-100
SERPICO UNITED 4004150-490
TEAMSPLAYERSINDIVIDUAL SCORERS
DEPTVO TEPE#6 NEYMAR16
ARSENAL FC #9 MIGUEL TAPIA11
GUATEMALA#9 YEVIS GUTUERRES10
NAPOLI FC#9 BRANDON DELEON8
ARSENAL FC#6 MANUEL ROJAS6
DEPTVO VENUS#9 RYAN BAILEY5
NAPOLI FC#3 MELVIN SAPON5

SCHEDULE WEEK IV / SUNDAY MAY 1 / 2022

TIMEFIELDTEAMSREFEREES
MM
8:15:00 AMDOORBROOK #1 ATHLETICO OLD BRIDGE1V/SDEPORTIVO TEPE3
8:15:00 AMCOLTS NECK #1 DEPORTIVO VENUS3V/SARSENAL FC2
8:15:00 AMCOLTS NECK #3 DEPTVO GUATEMALA12V/S SERPICO UNITED0
8:15:00 AMENGLISHTOWNPLATENSE0V/S F.C. NAPOLI3
10:00:00 AMDOORBROOK#1 NANCY FC4V/SLOBOS F.C1
TEAMGPWDLGFGAGDPTS
DEP TEPE 44002361712
DEP VENUS43101441012
NAPOLI FC3300176810
ARSENAL FC42112810187
GUATEMALA4202187116
NANCY FC4112910 -14
LOBOS FC 4112913-44
ATHLETICO OLD BRIDGE 41031013-33
PLATENSE FC 4004618-120
SERPICO UNITED4004150-490
TEAMSPLAYERSINDIVIDUAL GOALS
DEPTVO TEPE #6 NEYMAR 14
ARSENAL FC #9 MIGUEL TAPIA11
GUATEMALA#9 YEVIS GUTUERRES7
NAPOLI FC #9 BRANDON DELEON6
ARSENAL FC #6 MANUEL ROJAS6
NAPOLI FC#3 MELVIN SAPON5
DEPTVO VENUS#9 RYAN BAILEY5
DEPTVO TEPE #7 VICTOR LOPEZ4
ARSENAL FC #30 ARIEL3

 SCHEDULE WEEK III / SUNDAY APRIL 24 / 2022

TIMEFIELDTEAMSREFEREES
MM
8:15:00 AM COLTS NECK BUCKS MILLl #1 DEPTVO GUATEMALA3V/SNANCY FC0
10:00:00 AM COLTS NECK BUCKS MILL #1 SERPICO UNITED1V/SDEPORTIVO TEPE12
8:15:00 AM COLTS NECK BUCKS MILLl #3 ATHLETICO OLD BRIDGE1V/S F.C. NAPOLI2
8:15:00 AM DOORBROOK #3 DEPORTIVO VENUS4V/S PLATENSE FC0
10:00:00 AM DOORBROOK #3LOBOS F.C4V/S ARSENAL F.C.4
TEAMSGPWDLGFGCDIFPTOS
DEP TEPE3300205159
NAPOLI FC3300143119
ARSENAL FC3210267197
DEP VENUS321011477
LOBOS FC311189_14
ATHLETICO OLD BRIDGE3102910-13
GUATEMALA310267-13
NANCY FC301259-41
PLATENSE FC3003715-80
SERPICO UNITED3003138-370
TEAMSPLAYERS NAME & NIMBERNUMBER OF GOAL SCORED
DEPTVO TEPE #6 NEYMAR13
ARSENAL FC#9 MIGUEL TAPIA11
ARSENAL FC#6 MANUEL ROJAS6
NAPOLI FC#9 BRANDON DELEON6
PLATENSEDAVID VA;LAZQUES5
NAPOLI FC#3 MELVIN SAPON5
ARSENAL FC #183
GUATEMALA#9 YEVIS2
ARSENAL FC #10 SELVIN ARGUETA2
DEPTVO VENUSRYAN BAILEY2
LOBOS F.C.PAUL COMPOVERDE2
DEPTVO TEPEENESTO VELASQUEZ2
DEPTVO VENUS#332
DEPTVO TEPEVICTOR LOPEZ2

 SCHEDULE WEEK II / SUNDAY APRIL 17 / 2022

TIMEFIELDTEAMSREFEREES
MM
8:00:00 AM SAYREVILLE TURF NAPOLI FC 4V/S DEPTVO GUATEMALA 2
10:00:00 AM SAYREVILLE TURF DEPTVO TEPE 4V/S LOBOS FC 1
8:00:00 AMDOORBROOK #3 DEPTVO VENUS 2V/S NANCY FC 2
8:00:00 AMDOORBROOK #2 ATHLETICO OLB BRIDGE 6V/S PLATENSE FC 3
10:00:00 AMDOORBROOK #3 ARSENAL FC18V/S SERPICO UNITED0
TEAMSGPWDLGFGCDIFPTOS
ARSENAL FC2200223196
NAPOLI FC2200122106
DEPORTIVO TEPE22008446
DEPORTIVO VENUS21107434
ATHLETICO OLD B.21018803
LOBOS F.C.210145-13
NANCY FC201156-11
GUATEMALA200237-40
PLATENSE FC2002611-5 0
SERPICO UNITED2002026-260
TEAMSPLAYER NAM & NUMERNIMBER OF GOLAS
ARSENAL FC#9 MIGUEL TAPIA10
NAPOLI FC#9 BRANDON DELEON5
PLATENSEDAVID VA;LAZQUES5
ARSENAL FC#6 MANUEL ROJAS5
NAPOLI FC#3 MELVIN SAPON4
DEPTVO TEPE#80 NEYMAR3
ARSENAL FC#183
DEPTVO VENUSRYAN BAILEY2
DEPTVO TEPE VICTOR LOPEZ2
ARSENAL FC#10 SELVIN ARGUETA2

SCHEDULE WEEK I / SUNDAY APRIL 10 / 2022

TIMEFIELDTEAMSREFEREES
MM
8:00:00 AMSAYREVILLE TURF DEPORTIVO VENUS5V/S ATHLETICO OLD BRIDGE2
8:00:00 AM DOORBROOK #3LOBOS F.C3V/S DEPTVO GUATEMALA1
8:15:00 AM DOORBROOK #2 F.C. NAPOLI8V/S SERPICO UNITED0
8:00:00 AMENGLISHTOWNPLATENSE 3V/SARSENAL F.C.5
10:00:00 AM DOORBROOK #3NANCY FC3V/SDEPORTIVO TEPE4
TEAMSGPWDLGFGCDIFPTOS
NAPOLI11008083
DEPORTIVO VENUS11005233
LOBOS F.C.110031 23
ARSENAL FC110 0 5 323
DEPORTIVO TEPE 1 1 0 0 4 3 1 3
NANCY FC 100134-10
PLATENSE FC 1 0 0 1 3 5 -2 0
GUATEMALA 1 0 0 1 1 3 -2 0
ATHLETICO OLD BRIDGE 1 00 0 2 5 -3 0
SERPICO UNITED10 0 1 0 8 -8 0
TEAMSPLAYERS NAME & NUMBERNUMBER OF GOALS
NAPOLI FC#9 BRANDON LEON3
NAPOLI FC#3 MELVIN SAPON3
ARSENAL FCMIGUEL TAPIA3
PLATENSEDAVID VA;LAZQUES3
DEPTVO VENUSRYAN BAILEY2

2021 FINALIST TONI PIZZA

2021 CONSOLATION CHAMPION LAGO LAGO

NAPOLI FC

DEPORTIVO VENUS

ATHLETICO OLD BRIDGE

LOBOS FC

DEPORTIVO TEPE

MARANATHA FC

 LAGO LAGO FC

 TONI PIZZA FC

NANCY FC

             FINAL FALL 2021 LAGO LAGO VS MARANATHA

 

                               ATHLETICO LEON